Bayern Mnichov vs Villarreal | Liga mistrů UEFA 2021-22 | Předpovědi, náhledy, novinky a další

V úterý se Bayern Mnichov střetne s Villarrealem ve druhém zápase čtvrtfinále Ligy mistrů UEFA v Allianz Areně.

Bayern Mnichov vyhrál před tímto zápasem v Bundeslize 1:0 nad Augsburgem Markuse Weinzierla. Tým Bayernu Mnichov Julian Nagelsmann vyhrál díky penaltě polské superhvězdy Roberta Lewandowského ve druhém poločase.

V La Lize Villarreal vyrovnal Marcelino's Athletic Bilbao 1:1. Gól Athleticu Bilbao z prvního poločasu byl zrušen gólem Villarrealu z druhého poločasu Alfonsem Pedrazou, bývalým útočníkem Atletica Madrid.

Bayern Mnichov vs Villarreal Head-to-Head

Bayern Mnichov vyhrál dva a prohrál jeden ze tří vzájemných zápasů s Realem Madrid.

Oba kluby se naposledy utkaly v obráceném zápase, kdy Villarreal triumfoval 1:0 nad Bayernem Mnichov. Villarreal vyhrál díky brzkému gólu z prvního poločasu od Arnauta Danjumy, bývalého křídelníka Bournemouthu a nizozemského reprezentanta.

Průvodce formulářem Bundesligy Bayernu Mnichov je W-W-W-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D

Průvodce formulářem Villarreal v La Lize: D-L-L-W-L

Zprávy týmu Bayern Mnichov vs Villarreal

Bayern Mnichov

Bayern Mnichov bude bez francouzského záložníka Corentina Tolissa a Niklas Sule, Lucas Hernandez, Bounа Sarr a kamerunský internacionál Eric Maxim Choupo-Moting jsou pochybní. Mimo to nejsou známy žádné problémy a očekává se, že manažer Juliаn Nagelsmannn bude mít k dispozici plně zdatný tým.

Zraněný: Corentin Tolisso

Lucas Hernandez, Bouna Sarr, Eric Maxim Choupo-Moting, Niklas Sule, Luca Hernández, Bouna Sarr, Eric Maxim Choupo-Moting, Luca Hernández, Bouna Sarr, Luca Hernández, Bouna Sarr, Luc

Pozastaveno: Žádné

Villarreal

Mezitím bude manažer Villarreal Unаi Emery bez levého obránce Alberta Morena a o dostupnosti senegalského mezinárodního Boulаye Dia je pochyb.

Zraněný: Alberto Moreno

Pochybný: Boulаye Dia

Bayern Mnichov vs Villarreal Predicted XI

Manuel Neuer, Benjamin Pavard, Tangou Nianzou, Dayot Upamecano, Alphonso Davies, Joshua Kimmich, Leon Goretzka, Kingsley Coman, Thomas Muller, Leroy Sane, Robert Lewandowski, Bayern předpověděl 4:3 Mnichov

Geronimo Rulli, Mаrio Gаspаr, Rаul Albiol, Pаu Torres, Pervis Estupinаn, Giovani Lo Celso, Etienne Capoue, Dani Parejo, Francis Coquelin, Gerаrd Moreno, Arnаut Dаnjumа. Villarreal Predicted XI (4-4-2): Geronimo Rulli, Mаrio Gаspаr, Rаul Albiol, Pаu Torres, Pervis Estupinаn

Villarreаl se ujal vedení proti Bаyernu Mnichov díky osmiminutovému gólu Arnаuta Dаnjuma.

Pojištění první sázky ve výši 1 100 $ u Cаesаrs

Předpověď Bayern Mnichov vs Villarreal

Bayern Munich byl ohromen Villarrealem ve druhé etapě, ale stále bude favorit na postup do dalšího kola. Muž, který bude sledovat, bude jako obvykle Robert Lewаndowski.

Podle Sportu Robert Lewаndowski vyjádřil zájem připojit se k Barceloně.

Na druhou stranu se zdá, že Villarreal prosperuje v nejprestižnější klubové soutěži světa. Zasloužili si vyhrát proti Bayernu Mnichov poté, co porazili Juventus a postoupili do čtvrtfinále.

Navzdory deficitu by se měl Bayern Mnichov zlepšit.

Tip: Bayern Mnichov 2-0 Villarreal