Didi Hamann shrnuje první poločas Liverpoolu proti Manchesteru City jako lehká váha bojující s pérovou váhou.

Didi Hamman, bývalý záložník Liverpoolu, v neděli truchlil nad remízou Reds 2:2 s Manchesterem City v prvním poločase. První poločas ovládlo City, které dvakrát vedlo.

Když se Liverpoolu nepodařilo prosadit se ve hře, Kevin De Bruyne vymetl v šesté minutě skvělý úvod. Nicméně vrhli se na přestávku a Diogo Jota vrátil Trenta Alexandra-Arnolda zpět domů, jak to obvykle dělají.

Navzdory tomu se Reds nikdy pořádně nerozjeli a Manchester City využil výpadku koncentrace Alexandra-Arnolda a dostal se v poločase do vedení.

Zápas skončil 2:2 díky okamžitému vyrovnání Sadia Maneho po přestávce na straně Jurgena Kloppa.

Hamman kritizoval výkon Kloppovy strany v prvním poločase a přirovnal jej k boxerskému zápasu. Na Twitteru řekl:

V prvním poločase (proti Liverpoolu) byli City brilantní. Je to jako pérová váha vs. těžká váha.

Město vznešené v prvním poločase. @LFC jako lehká váha bojuje s těžkou váhou

Město vznešené v prvním poločase. @LFC jako boj lehké váhy a těžké váhy

Ironicky, řekl Klopp SkySports Podle Evening Standard byl zápas podobný boxerskému zápasu, přičemž oba týmy se snažily využít chyby soupeře.

To je srovnatelné s boxerským zápasem. Dostanete masivní zaklepání, trochu se zatřesete a pak to přijde od druhého týmu, pokud jste na vteřinu měli svěšené ruce.

Dále popsal přetahovanou mezi oběma stranami v den, kdy byl na řadě titul Premier League:

Hodně věcí mě oslovilo. Byli jsme extrémně nebezpeční, když jsme řídili hru a dělali jednoduché přihrávky. Vrátili se, když jsme se pokusili párkrát vydechnout. Byla to fantastická hra s výsledkem, který musíme přijmout a žít s ním.

️Jaká hra…!

Manažer Liverpoolu Jurgen Klopp odpovídá na remízu svého týmu 2:2 proti Manchester City.

Před semifinále FA Cupu proti Manchesteru City provede Jurgen Klopp změny ve svém Liverpoolském týmu.