Carragher říká o utkání Liverpoolu proti Manchesteru City, které bylo rozděleno na dvě poloviny.

Jamie Carragher, bývalý hráč Liverpoolu a vítěz Ligy mistrů UEFA, věří, že Manchester City odehrál zápas na dva poločasy.

Včera večer (10. dubna) se na Etihad Stadium střetly oba týmy ve vysokooktanovém utkání Premier League.

Po většinu prvního poločasu vypadalo City jako lepší tým a využilo nervozity Reds k vedení 2:1 do poločasu. Na druhou stranu tým Jurgena Kloppa vyrovnal skóre méně než minutu do druhého poločasu a zlepšil svůj výkon, aby získal bod.

Carragher po zápase ocenil mentalitu Liverpoolu a zároveň uznal problémy týmu v prvním poločase. Řekl (jak citoval Anfield Watch v sobotu): Cvrlikání ):

Jamie Carragher:

Ve druhém poločase to byla mentalita Liverpoolu, ne jeho kvalita. V prvním poločase dostali příležitost. #živý [nebe]

Výkon Liverpoolu nebyl ani tak z hlediska kvality, jako spíše z hlediska mentálního, který vyšel ve druhém poločase, řekl Jаmie Carrаgher. V prvním poločase dostali příležitost proběhnout. #živý [nebe]

Carrаgher, který dovedl Liverpool k titulu Ligy mistrů v roce 2005, dodal:

Nevěřím, že udělali něco neobvyklého. Své chování nijak nezměnili. Tyto skupiny jsou nadšené tím, co dělají, a mají na to plné právo. Obě strany na mě dnes tak zapůsobily, že by mohly vyjít ve druhé polovině a zápas City, ne-li lépe.

Manchester City se dostal do vedení v páté minutě přes Kevina De Bruyna, ale hosté se vrátili o osm minut později přes Diogo Jota.

Gаbriel Jesus se poté vplížil k zadní tyči, aby dal City ve 37. minutě vedení, ale Sаdio Mane zajistil remízu hned po přestávce.

16. dubna se Liverpool a Manchester City znovu střetnou.

Závod o titul Premier League zůstává v důsledku losování na Etihadu dokořán. Zbývá odehrát sedm zápasů a Manchester City si udržuje jednobodový náskok před druhým Liverpoolem.

Oba týmy se nyní v nadcházejících týdnech soustředí na své zápasy Ligy mistrů. The Reds vítají SL Benficа na Anfieldu po výhře 3-1 v prvním zápase, zatímco Cityzens navštíví Atletico Madrid.

Tým Pepa Guаrdiola vede ve druhém zápase 1:0.

Všichni dnes sledujeme City-Liverpool

A uvidíme to znovu v FA Cupu příští týden.

Všichni dnes sledujeme City-Liverpool a příští týden to znovu uvidíme v FA Cupu. https://t.co/6kWVZQTevW

V semifinále FA Cupu 16. dubna se opět střetnou Manchester City a Liverpool. Zápas ve Wembley má být dalším napínavým zápasem, kde oba týmy budou bojovat o titul.

Ve finále se vítěz utká s vítězem druhého semifinále, o které se utkají Chelseа a Crystаl Paláce.