Epická živá reakce Erika Spoelstra na vítězný gól Ja Moranta.

Poté, co se hlavní trenér Miami Heat Erik Spoelstra dozvěděl, že Ja Morant a Memphis Grizzlies porazili Minnesotu Timberwolves v zápase 5 jejich série play-off, nedokázal udržet překvapení.

Navzdory tomu, že v předposlední třetině viděl ten neuvěřitelný Morant dunk, Spoelstra očekával, že se Minnesota udrží a dostane se do vedení 3-2.

Během jeho postgame presser Trenér Spo byl informován, že Grizzlies vyhráli díky Morantově vložce na poslední vteřinu poté, co vyřadili Atlanta Hawks. Heatův taktik tomu nemohl uvěřit, stejně jako zbytek NBA.

Erik Spoelstra nemá právo na odvetu tímto způsobem. Poté, co byl Jа Morаnt svědkem hrdinského hrdinství pro Grizzlies, aby jim zajistil vedení 3-2, dokonce i hvězda Los Angeles Lakers LeBron James téměř oněměla.

Zatímco Grizzlies bojovali proti Timberwolves ve hře 5, ukázali, proč jsou nejlepším týmem na Západě. Na Západě jsou tato dvě semena na druhém a třetím místě. Jednoduše si to přáli více a podpořili tím svou touhu. Do konce čtvrté čtvrtiny zbývalo devět minut a Minnesota vedla o 13 bodů, ale Morаnt byl nezastavitelný a v poslední čtvrtině zaznamenal 18 ze svých 30 bodů – včetně posledních 13 bodů týmu.

The Heat jsou na jiné konferenci, což je štěstí pro Spoesltru. S ohledem na to je jediný způsob, jak se utkají s Grizzlies ve finále NBA, pokud oba vyhrají.