Poté, co vyhrál svou první zelenou bundu, napsal Tiger Woods Scottiemu Schefflerovi.

Návrat Tigera Woodse na Masters byl pravděpodobně největším příběhem letošního turnaje. Od vážné autonehody v jižní Kalifornii v únoru 2021 nehrál Woods soutěžně golf déle než 14 měsíců. Podle dostupných informací při nehodě málem přišel o končetinu. Lékařům se podařilo zachránit jeho nohu, což Tigerovi umožnilo znovu soutěžit v The Masters.

Ve čtvrtek Woods zastřelil 1:71, což bylo vynikající skóre. Skvělá hra se chýlila ke konci. Woods skončil na 13 nad par po střelbě 74, 78 a 78 za poslední tři dny.

Scottie Scheffler, top golfový hráč, mezitím pokračoval ve své nedávné dominanci tím, že získal svou první zelenou bundu. Turnaj vyhrál a Woods sdílel své myšlenky na jeho hře, stejně jako Scheffler.

Nehrál jsem tam nejlépe, jak jsem mohl, ale nemyslím si, že slovy lze vyjádřit, jak jsem vděčný, že mám podporu a uznání všech fanoušků. Scottie Scheffler si zaslouží velké uznání za své vítězství. Byl to zážitek na celý život.

To, o čem Woods mluví, je speciální běh za posledních šest týdnů. Scheffler má nyní čtyři vítězství ve svých posledních šesti turnajích, včetně The Masters. Nestává se každý den, kdy někdo vyhraje v tak vysoké míře v tak krátkém čase. Scheffler se stal prvním hráčem od Iаna Woosnama v roce 1991, který vyhrál The Masters poté, co vstoupil jako světová golfová jednička.

Woodsovo konečné skóre 13 přes bylo nejhorší z jeho slavné kariéry v The Masters. Jak turnaj postupoval, bylo jasné, že tento turnaj si na něm fyzicky vybral daň. Navzdory nepřízni počasí zasáhl Woods několik neuvěřitelných střel a prosadil se po dvaadvacáté ve své kariéře.