Ten chlapec Joel Embiid vám dává vědět, že tohle už není žádný proces, tohle je čas, říká rapová legenda Fat Joe o schopnosti Philadelphia 76ers vyhrát šampionát.

Philadelphia 76ers šla all-in v termínu výměny v naději, že vyhrají šampionát NBA. Aby získal Jamese Hardena a Paula Millsapa, prezident Basketball Operations Daryl Morey vyměnil Bena Simmonse, Setha Curryho, Andreho Drummonda a dva výběry v prvním kole.

Morey chce udeřit, dokud je železo žhavé, přičemž Joel Embiid vystupuje na úrovni MVP. Nejenže ukončil ságu Bena Simmonse, ale také přidal legitimní druhou možnost spárování s Embiidem.

Fráze důvěřovat procesu byla vytvořena fanoušky 76ers během jejich přestavby, protože kusy týmu jsou na místě, aby se po letech, kdy byl týmem na dně, ucházely o finále.

Zatímco několik týmů má šanci reprezentovat Východní konferenci ve finále NBA, rapper Fat Joe se již rozhodl. Harden předpověděl, že Sixers bude posledním týmem stojícím v těchto play-off od jeho příchodu:

Nezměnil jsem názor na to, že 76ers vyhráli mistrovství. Joel Embiid vám dává vědět, že to už nebude žádný proces. Nyní je ten správný čas.